А коли краще їхати в Карпати

Карпати — велика гірська система на території декількох країн Східної Європи, в тому числі на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей України.

Гори тягнуться по Західній Україні більш ніж на 200 км, їх середня ширина — 100-120 км. Найвища точка Українських Карпат — гора Говерла (2061 м), середня висота гір близько 1000 м.

Жителі колишнього СРСР добре знають, де знаходяться Карпати: сюди їхали з усіх республік, щоб підлікуватися на мінеральних курортах і відпочити в мальовничих селах на схилах гір.

Сьогодні курортний регіон анітрохи не втратив популярності, і сприяє цьому становлення туристичної інфраструктури. Зараз можна вибрати кращий готель в горах карпати.

Відпочинок з дитиною в Карпатах найчастіше планують на літо. Це дійсно дуже вдалий час року, що дозволяє багато часу проводити на свіжому повітрі, вільно подорожувати і брати участь у численних фестивалях.

Уявіть собі, як проходять фестивалі черешні, полуниці і чорниці, лечо та сливового повидла, бринзи та ріплянка — немає кращого способу познайомитися з усім розмаїттям карпатської кухні.

На літо припадає фестивалі народної музики, ремесел, історичної реконструкції: перед поїздкою корисно заглянути в афішу заходів.