Адвокат по стягненню аліментів

В даний час адвокат по аліментах украй затребуваний. Як правило, якщо в період розлучення в сім’ї є дитина, яка не досягла 18-річного віку, обидві сторони користуються послугами адвоката по аліментам.Адвокат по стягненню аліментів необхідний як до, так і після судового розгляду, тому що можливий варіант, при якому відповідач відмовляється виплачувати гроші. В такому випадку юрист по стягненню аліментів здатний допомогти і запропонувати свої услугі.Порядок стягнення аліментовВ нашій країні порядок стягнення аліментів гранично простий.

Існують два шляхи виплати компенсації:

За встановленим угодою. В такому випадку можна уникнути конфлікту між відповідачем та позивачем, а також колишнє подружжя зможуть заощадити величезні суми грошей, не вдаючись до судового розгляду. В угоді обов’язково прописується спосіб і порядок виплати аліментів, а також їх кількість. За рішенням суду позовна заява про стягнення аліментів. Менш приємна ситуація, але кінцевий результат буде незмінним.

У будь-якому випадку вам може стати в нагоді адвокат по стягненню аліментів. Величина платежу залежить від доходу платника і складає від 25 до 50% від його доходу. Сума буде утримана з його заробітної плати. Однак якщо у відповідача немає постійної роботи, то суд може призначити фіксовану суму виплат, яка буде списуватися з його банківської картки, рахунки та ін. Стягнення аліментів проводиться будь-яким доступним шляхом (переклад на банківський рахунок, карту, готівкою особисто або ж поштовою службою). якщо відповідач довгий час ухиляється від сплати аліментів, то у нього накопичується борг, обов’язковий до погашення.

Юрист по стягненню аліментів може домогтися виплати, рівної певного відсотку від доходу відповідача за вказаний період часу. Сума боргу по стягненню аліментів варіюється і залежить від доходу должніка.Вишеупомянутое угода може бути розірвана за спільним рішенням сторін. Дане рішення обов’язково повинно бути зафіксовано у нотаріуса. Варто зазначити, що розірвання подібного документа за бажанням тільки однієї зі сторін неможливо. У разі складної ситуації для вас доступна консультація юриста по аліментах.