Библиотека готовых решений

Бібліотека готових рішень — це загальна база знань регіональних спецорганізації по залученню інвестицій і роботі з інвесторами, в якій представлені матеріали, нормативно-правові акти скачать договор, шаблони документації та кращі практики, які застосовуються в роботі інвестиційних агентств і корпорацій розвитку.

Бібліотека розміщена на загальному корпоративному порталі Асоціації «НААІР-24», доступ до якої є у всіх членів.

Структура бібліотеки представлена розділами:

— Регламенти і внутрішня документація. Включає регламенти та положення про супровід проектів за принципом одного вікна, положення про оцінки та експертизи проектів, регламенти з пошуку інвесторів, посадові інструкції співробітників спецорганізації, що діють статути, положення про закупівлі, схеми оргструктур.

— Угоди, меморандуми, NDA. Включає проекти угод про наміри, угод про супроводі та реалізації проектів, угоди про взаємодію з інвестором, угоди про резидентство в індустріальному парку і т. Д.

— Типові договори. Включає угоди про надання субсидії, договори супроводу GR, договори позики, купівлі-продажу, інвестиційні договори, договори ЦПХ і з самозайнятими, договори надання послуг.

— Типові ТЗ. Включає методичні рекомендації з підготовки технічних завдань і бізнес-планів, форми договорів по розробці інвестиційних порталів, бізнес-планів, майстер-планів розвитку майданчиків, стратегій розвитку регіонів і кластерів, оцінки інвестпроектів, форми заявок для пошуку інвестиційних майданчиків та інвестора.

— Регіональні НПА, які регламентують діяльність спецорганізації. Включає діючі постанови регіональних урядів, що регламентують створення, статус та функціонування спецорганізації, а також порядок їх взаємодії з органами влади та інвесторами.

— Управління майданчиками і спецтериторії (промпарки, ТОР, ОЕЗ). Включає форми угод про реалізацію проекту в ОЕЗ / ТОР / промпарків, форми заявок на розміщення.