Будівництво житлового комплексу

Унікальний проект, в якому всі переваги і зручності для комфортного життя поєднані зі спокоєм проживання в заміській зеленій зоні.

У цей проект вклала свій професіоналізм, досвід, душу, вміння і бажання створити для костромичей якісне і затишне житло велика команда фахівців — проектувальники, будівельники, інвестори. Проектуванням комплексу займалася одна з кращих професійних проектних організацій http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/lviv/residential/current-offers/162/project/, реалізувавши в ньому всі найсучасніші архітектурно-будівельні рішення.

Наш житловий комплекс будується з сучасних, екологічно чистих матеріалів, таких, як керамічна цегла і керамічні блоки. На сьогоднішній день кераміка є одним з кращих матеріалів для будівництва житлових будинків. Цей матеріал надає нашим будинкам зовнішню привабливість і естетику. Але найважливіша його особливість — здатність зберігати тепло, довговічність, вологостійкість і морозостійкість. Так само в будівництві використовуються великоформатні керамічні блоки Porotherm виробництва Австрії (їх гідності — відмінна звукоізоляція, ефективне збереження тепла, добра паропроникність, що дозволяє видаляти зайву вологу з стін). Влітку стіни з таких керамічних блоків перешкоджають перегріву, а взимку — швидкому охолодженню. А значить, Вам завжди буде комфортно.