Cучасна експертна компанія

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» — це сучасна експертна компанія, яка має успішний поєднанням великого числа фахівців з унікальним досвідом в самих різних сферах будівництва, а також інноваційними технологіями та методами роботи. Це дає можливість у найскладніших питаннях в короткі терміни знаходити оптимальні рішення і допомагати в удосконаленні проектної документації.

ТОВ «БУДПРОЕКТЕКСПЕРТИЗА» має велику кількість атестованих експертів. Завдяки цьому під кожен проект можливо сформувати таку команду, яка найкраще відповідає саме даної специфіці. А наявність атестованих фахівців за всіма необхідними для недержавної експертизи напрямками діяльності відповідає найсуворішим вимогам державних інстанцій і банків.

Стандартні терміни розгляду документації складають від 14 до 30 днів. Крім того, ми можемо провести експертиза проектів документації терміново — за 7 днів з моменту звернення до випуску позитивного висновку експертизи. Це реальні приклади з нашої практики, однак, потрібний попередній аналіз можливості конкретного проекту пройти прискорену процедуру.

Компанія використовує в своїй роботі сучасні програмні комплекси та інформаційні системи, які допомагають в автоматизації процесів і якісної всебічної оцінки проектно-кошторисної документації ..

В процесі проходження експертизи обмін інформацією і документами відбувається в електронному вигляді, а відправка і доставка оригіналів здійснюється за допомогою кур’єрських служб. За усіма технічними питаннями по проекту, який знаходиться на експертизі, можна оперативно безкоштовно консультуватися безпосередньо з провідним експертом, а з загальних питань співробітництва — з заст. Керівника.