До скількох років дитині потрібна коляска?

Купуючи коляску новонародженому, багато батьків замислюються про те, як довго їх малюк в ній буде їздити.

Адже багато діток, які почали ходити, вперто відмовляються сідати в свій транспорт, вважаючи за краще піші прогулянки, а інші малюки весь час просяться на руки до мами або тата. Але передбачити заздалегідь поведінку дитини неможливо, тому більшість батьків роблять вибір на користь тієї чи іншої коляски інтуїтивно.

Зараз коляски дитячі купити можна через інтернет
, що даний вид дитячого транспорту вам буде необхідний з народження до трьох років. Але всі діти настільки різні, що дитина не сяде в коляску вже після року, а інший буде їздити в ній до чотирьох років. Якщо ви мама, яка піклується про фізичний розвиток свого малюка, намагайтеся частіше обходитися без коляски, починаючи вже з того моменту, коли дитина зробила перші кроки. Йому набагато цікавіше і корисніше буде пізнавати світ, прогулюючись пішки, особливо це стосується теплої пори року і сприятливої ​​погоди.

Винятком є ​​випадки, коли вам потрібно подолати великі відстані або йти в магазин за покупками. Адже малюк може втомитися і відмовитися йти пішки, а в цей час в ваших руках будуть важкі пакети з продуктами.

Також не варто виходити на прогулянку без коляски, якщо дитина звикла спати на свіжому повітрі. Гуляючи на дитячому майданчику, поставте коляску поруч, а коли малюк втомиться і захоче спати, вона буде у вас під рукою. Не забувайте про те, що спати на свіжому повітрі корисно не тільки новонародженим, але і більш старшим дітям.

В дощ і негоду теж зручніше вийти на вулицю з коляскою. Для таких випадків передбачені дощовики і москітні сітки, теплі чохли на ніжки.

Всім новонародженим, без винятку, потрібна дитяча коляска. У перші місяці життя, коли дитина більше спить, ніж спить, ви будете по кілька годин гуляти з ним на свіжому повітрі. Дитина в цей час буде мирно сопіти в колисці. Вам знадобиться класична коляска з люлькою для новонароджених або коляска-трансформер. Перший варіант підійде в тому випадку, якщо дитина народилася з літа до зими. Малюки, народжені навесні, ризикують в свою першу зиму не поміститися в колисці коляски, і в такому випадку вам більше підійде трансформер.

Якщо ви багато подорожуєте, без коляски з маленькою дитиною доведеться важко. Залежно від віку вибирайте відповідний тип дитячої коляски. Для дітей, які вже добре сидять, підійде легка прогулянкова коляска або коляска-тростина. Вони легкі і швидко складаються. Прогулянкові коляски трансформери для частих подорожей і пересування громадським транспортом не підійдуть, оскільки вони громіздкі і важкі. Подорожуючи в автомобілі з дитиною, користуйтеся автокреслом відповідного класу в залежності від віку і ваги малюка.