Доля Алеппо вирішується одночасно в двох місцях

Доля сирійського Алеппо, який опинився на межі гуманітарної катастрофи і повного знищення, сьогодні буде вирішуватися в Нью-Йорку, де відбудеться другий раунд екстреної наради Ради безпеки ООН. Вирішується вона і в самому Алеппо, де йдуть запеклі бої з терористами.

Російський проект резолюції по Сирії застав Захід зненацька
Росія підготувала свій проект резолюції по Сирії: запропонований Москвою план передбачає розмежування опозиційних і ісламістських угруповань, які Вашингтон вперто не бажає визнавати терористичними. Крім того, наші дипломати наполягають на виведенні всіх бойовиків зі східної частини Алеппо.
 
І нарешті, Росія вимагає виконання її домовленостей з США — про припинення вогню всіма сторонами конфлікту. Тим часом резолюція, підготовлена ​​Францією, Росію категорично не влаштовує, оскільки пропозиція Парижа заборонити бойові польоти над Алеппо обмежить роботу ВКС РФ, які допомагають сирійській армії боротися з ісламістами.

Звірства, яких не знав світ: чи зникне Алеппо з лиця землі
 
Зараз урядова армія Сирії впритул підійшла до Алеппо, взявши під контроль відрізок окружної автомагістралі на круговій Джандуль, передає РІА Новини.
 
«Ми впритул підійшли до східних кварталах з півночі. Сьогодні армія і наші загони звільнили Хувейджу і окружну Джандуль », — розповів співрозмовник агентства в ополченні міста.
 
Захопивши вищевказані позиції, армія Башара Асада отримала можливість продовжити наступ на захоплений терористами квартал Бустан-аль-Баша.
Матеріал з сайту http://spokke.net/