Гаражні ворота являють собою конструкцію побутового призначення

Гаражні ворота являють собою конструкцію побутового призначення, малого і середнього розміру — шириною не більше 6 і висотою до 3,25 метрів, інтенсивність використання якої досить висока. Як правило, встановлюють такі ворота на гаражі, господарські та побутові споруди з невеликим отвором. Існують гаражні ворота підйомні, розсувні, відкатні в різних варіантах виконання, автоматичні і механічні за принципом відкривання. Зараз, коли споживача цікавить не тільки функціональність, але і зовнішні показники, комфорт при користуванні, найчастіше використовують сучасні секційні Гаражні ворота луцьк, купити які ви можете недорого.

Основними перевагами секційних гаражних воріт можна назвати їх ергономічність, надійність, плавність відкривання і закривання, герметичність і зовнішню привабливість. Завдяки ущільненню по периметру і точності з’єднання кожної секції, ворота забезпечують захист від несприятливих погодних явищ і забезпечують потрібний температурний режим.

Металеві елементи конструкції — сталевий каркас, панелі і з’єднання забезпечують надійний захист від злому. Ви можете купити гаражні ворота для будь-якого типу отвору, від простого прямокутного, до нестандартного — скошеного, арочного, із закругленою верхньою частиною.

Панелі секційних гаражних воріт можуть виготовлятися в різному варіанті обробки — фільонка, мікрохвиля, горизонтальний гофр. Зовні і зсередини панелі захищені від защемлення пальців.