Кан гуічо: опис породи

Походження кан гуічо
Кан гуічо (або куіскуело) є древньою породою, що з’явилася на Іберійському півострові. Прабатьками цієї породи вважають весготского шпіца, вельш коргі кардигана, вельш коргі пемброак, а також деяких інших місцевих порід.

За межами своєї батьківщини — Іспанії — кан гуічо зустрічається дуже рідко. Призначалася порода для полювання на кроликів, так як собака швидка, безшумна, має гарну реакцією. Стандарт породи був прийнятий в 2001 році. Так як порода нечисленна, зараз активно ведеться її розведення tvaryny.com.

характеристика породи

Куіскуело — компактна собака, з м’язистими кінцівками і шиєю. Висота в холці у кан гуічо варіює від 30 до 42 см., Вага близько 6-12 кг. Вуха стоять, прямі, досить великі. Хвіст середній, зазвичай тримається горизонтально або опущеним вниз. Шерсть щільний, густий, середньої довжини. Забарвлення шерсті може зустрічатися різний: і суцільний пісочний, сірий, коричневий, і всі ці кольори в поєднання (двох або триколірний).

характер собаки

Кан гуічо в Росії володіє живим, неспокійним характером. Він рідко знаходиться в спокій. Дуже допитливий, досить тямущий. Буде відмінним компаньйоном для активних людей, також куіскуело дуже добрий і надійний вихованець. Любить, коли йому приділяють увагу, відданий своєму господареві.

Догляд за породою кан гуічо

Кан гуічо — не міський вихованець. Ця собака потребує постійному русі, регулярні фізичні навантаження, і головним чином в полюванні. Шерсть вичісують спеціальною щіткою, купають у міру забруднення.

харчування собаки

Ця порода собак невибаглива в їжі. Щоб кан гуічо був здоровий і бадьорий, необхідно скласти правильний раціон, а також своєчасно годувати собаку. Дуже важливо не забувати про доступ собаки до свіжої води.

Здоров’я кан гуічо

Особливих проблем зі здоров’ям у кан гуічо не спостерігають. Живе в середньому ця порода 12-13 років.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба «Анали