Навчання англійській Skype

Наша онлайн-школа проводить підготовку із найрізноманітніших напрямів. Найбільш популярні з них — це базовий курс для початківців, розмовний курс для учнів середнього рівня і вище, підготовка до міжнародних іспитів, експрес-курс для мандрівників. Повний перелік курсів представлений на сторінці «Програми навчання».

У тих учнів, хто раніше ніколи не вивчав англійська онлайн по skype, часто виникають питання щодо процесу організації і початку онлайн занять. Тут все досить просто. Цей процес умовно можна розділити на три етапи.

Спочатку необхідно записатися на безкоштовний початковий (або пробний) урок. Це можна зробити будь-яким зручним для Вас способом (через спеціальну форму записи, по телефону, по email або по скайпу). За Вашою заявою подзвонить менеджер. Він підтвердить запис і більш докладно розповість, як проходить вступне заняття.

На другому етапі в призначений час з Вами зв’яжеться по скайпу викладач і проведе пробне заняття, на якому визначить Ваш рівень знань і пояснить, яким чином будуть проходити онлайн уроки.

Третій етап — це початок навчання. Якщо після вступного уроку Вам все сподобалося і Ви готові займатися, то вноситься оплата і починається навчальний курс. Тривалість курсу залежить від поставлених цілей, інтенсивності і формату занять.

Оплачувати заняття можна як поштучно, так і пакетно. Останній варіант значно вигідніше, так як з’являються пакетні знижки.

Якщо у Вас залишилися питання, будь ласка, ознайомтеся з розділом «Питання-відповідь» або скористайтеся формою зворотного зв’язку. Наші менеджери обов’язково Вам допоможуть.