Обідній стіл для великої компанії

Як ви уявляєте обідній стіл у стилі лофт? Вам відомо, що за наявності деяких характерних рис їх форми, матеріали та виконання можуть відрізнятися великою різноманітністю? Значна риса подібності — це масивність і певною мірою «мужицька» ґрунтовність. Втім, зараз це модно обідні столи в стилі лофт називати брутальністю. А ось підстілля і стільниці при цьому можуть бути різними. Для виготовлення столів Loft застосовують натуральні матеріали: метал, дерево, скло та їх поєднання.

Стільниця лофтНіжки-основа часто роблять з дерева або металу. Але ви не зустрінете в них ніякої хитромудрості, візерунчастості — прості геометричні форми, клепки. Загальний вигляд можна описати словами поета: «вагомо, грубо, зримо». Під стать підстольям і стільниці. Дерево — найчастіший і найпопулярніший варіант для них. Слеби, масивна дошка, у деяких випадках у справу йде й меблевий масив. Які породи деревини у своїй використовують? А будь-які. Тобто ті, на які у вас вистачить коштів та фантазії.

Але якщо говорити серйозно, то, звичайно, найбільш популярний символ вічності — дуб, його більш гнучкий сорат — ясен і демократична водостійка модрина.