Однією з популярних аудиторських послуг став податковий аудит

Однією з популярних аудиторських послуг став податковий аудит, що дозволяє заздалегідь виявити помилки і вирішити проблеми в штатному порядку.

Послуги аудиторів дозволяють запобігти небажаним наслідкам при проведенні перевірок податковими інспекторами і уникнути штрафних санкцій. Можна розглядати проведення податковий аудит, як генеральну репетицію перед податковою перевіркою, що дозволяє уникнути конфліктних ситуацій з органами державної влади та мінімізувати фінансові втрати.

Фахівці перевіряють правильність нарахування суми податків, попереджають можливі претензії та штрафні санкції. Крім того, послуга дозволяє керівникам бізнесу оцінити кваліфікацію своїх співробітників і розібратися наскільки оптимально побудований на підприємстві податковий облік, чи немає помилок або зайвих переплат. Сьогодні більшість російських компаній несе податкове навантаження, тому зайві штрафи нікому не потрібні.

Аудиторська організація перевіряє всю податкову і бухгалтерську звітність на підприємстві, податкові регістри, первинну документацію, договори та ін. Податковий аудит відноситься до супутніх послуг і проводиться на договірній основі з ініціативи власників бізнесу або керівництва компанії. Деякі клієнти воліють, щоб перевірка податкової звітності виконувалася при проведенні загального аудиту на підприємстві. Однак це не дозволяє в необхідній мірі вивчити весь обсяг податкової інформації. Тільки повноцінний податковий аудит допоможе знизити податкові ризики.