Організатори розповіли про хід підготовки до «Євробачення-2017»

Будівництво сцени для конкурсантів «Євробачення-2017» в Міжнародному виставковому центрі (Київ) повністю завершено, заявив виконавчий продюсер пісенного конкурсу Павло Грицак.

Всі будівельно-монтажні роботи для сцени завершені. Зараз ми очікуємо реквізит від декількох країн-учасниць, — сказав він. — Уже зовсім скоро почнуться репетиції зі статистами для перших трьох країн учасниць.

За словами директора з виробництва конкурсу Оли Мельціга, в центрі щоночі працюють люди — над освітленням і відеооформлення для пісень всіх 42 конкурсантів. «Вже повністю готова основна сцена і сцена Б, а також всі освітлювальне, звукове та відеообладнання. На місці розташовано 20 камер », — сказав він.

За словами продюсера конкурсній частині фінал євробачення 2017 Крістера Бйоркмана, організатори не хочуть називати імена всіх конкурсантів. Але відомо, що буде виступати Джамала — переможець попереднього конкурсу в Швеції.
«У всіх трьох шоу ми прагнемо представити Україну як прогресивну країну. Хочемо показати номери, які будуть поєднувати в собі традиції і сучасність, — сказав він. — Ми всією душею сподіваємося, що представимо такі шоу, якими пишатиметься кожен українець ».