Переваги дистанційного навчання

Дистанційне навчання — це навчання на відстані, що дозволяє отримати необхідну освіту не виїжджаючи на заняття до навчального закладу. Це принцип геонезавісімості.

Для організації занять зазвичай використовуються інтернет. Як відомо, інтернет стирає всі межі, тому абсолютно не важливо, в якому місті і за скільки кілометрів від студента знаходиться навчальний заклад. Головне, щоб у студента була можливість виходу в глобальну мережу підготовка до IELTS через скайп. Звичайно, на сьогоднішній день існують місця (їх називають «глибинками»), в яких з інтернетом є певні проблеми. У цьому випадку на допомогу студентам, які навчаються дистанційно, приходить звичайна пошта. Такий вид дистанційного навчання називається кореспондентським, а дистанційна технологія — кейсові. В цьому випадку студент отримує навчальні матеріали поштою у вигляді індивідуальних кейсів на паперових носіях або СД-дисках. Виконані завдання студент так само надсилає поштою до навчального закладу. Це дуже зручно. Адже студенту не потрібно змінювати звичний спосіб життя, не потрібно відриватися від сім’ї і роботи, потрібно всього лише виділити час для самостійних занять. Дистанційні освітні технології використовують і при очному, і при заочному навчанні.

Ми все помічаємо зміни, що відбуваються в житті нашого суспільства, в його матеріальної і соціальній сферах. Особливо вражають темпи цих змін. Ще десять років тому ми змушені були їхати на переговорний пункт і чекати призначеного часу, щоб поговорити на міжмісто, сьогодні — навіть учні початкових класів мають стільникові телефони. Не має сенсу розмірковувати, добре це чи погано. Це об’єктивна реальність, і ми змушені бути соціально і професійно мобільними, щоб не відстати від життя.

Зміни нашому житті досягають величезних темпів, всі народи об’єднуються єдиної комунікативної мережею, старше покоління змушене вчитися у своїх дітей. Як тільки сучасна людина перестає вчитися, він потрапляє в ситуацію функціональної неграмотності або професійної некомпетентності, що негативно позначається на його життя.