Покриття гель лаком в домашніх умовах

Гель лак — це покриття яке збереже Ваш манікюр протягом двох тижнів, на сьогоднішній день цим покриттям вже нікого не здивуєш бо ця процедура пропонується майже як в кожному салоні так і майстрами працюють на дому.

Але от про те що таке покриття можна зробити і в домашніх умовах знають далеко не всі. А чому? Тому що багато говориться що купувати Shellac для домашнього використання невигідно, дорого і непросто. Але ось є невеликі протиріччя в тому що сам гасло «наноситься як лак» говорить про те що особливо складнощів з покриттям виникнути не повинно, хоча б через те, що більша половина «слабкої» статі лаком собі покрити можуть, тому необхідно просто дотримуватися технологію покриття і не буде ніяких складнощів при покритті гель лаком в домашніх умовах і носиться він будемо до двох тижнів. З приводу аспекту дорого — невигідно. Якщо купувати лампу для себе не змінюючи лампочки вона прослужить 6 -8 місяців, при цьому не варто купувати дорогий брендовий УФ лампу або з різними «наворотами», для себе така лампа вам просто не потрібна.

Отже для покриття гель лаком в домашніх умови Вам знадобиться:

Шліфувальник (якщо необхідно перед покриттям гель лаком трохи зашліфовивается натуральний ніготь).

Знежирювачах, не варто купувати дорогий, його можна замінити звичайною рідиною для зняття лаку з ацетоном. Так як купувати дорогий брендового фірми обезжириватель буде точно невигідно і дорого.

Уф лампа, без неї не просохне гель лак, вона повинна бути обов’язково на 36 Вт, інакше гель лак не просохне.

Base Gel (основа під гель лак), вона призначена для кращого зчеплення кольорового гель лаку з нігтем.

Кольоровий гель лак.
Top (закріплювач гель лаку), захищає кольорове покриття і надає йому глянсовий блиск.

Спирт (можна купити в будь-якій аптеці) або спеціальну рідину для зняття лаку. Необхідні для зняття залишкового липкого шару.

Перед покриття нігтів гель лаком необхідно зробити манікюр (про те як зробити манікюр в домашніх умовах ми говорили раніше). Для того щоб гель лак не відшаровувався необхідна дотримувати технологію нанесення.

Перед покриттям деякими гель лаками необхідно трохи відшліфувати поверхню нігтьової пластини (головне не перестаратися, не потрібно спилювати ніготь під «серветку», досить просто трохи прибрати глянець.).
Знежирити ніготь спеціальною рідиною для зняття лаку з ацетоном, бажано використовувати без ворсові серветки.

Нанести базове покриття, тут головне пам’ятати, що більше не означає краще, основу наносити тонким шаром, добре профарбовуючи торець нігтьової платини. Сушити в лампі одну-дві хвилини в залежності від рекомендації виробника.