Попит на плитку і бруківку зростає з кожним днем

Попит на плитку і бруківку зростає з кожним днем. Основна перевага щодо інших покриттів полягає в тому, що існує велика кількість варіантів їх форми і розміру.

Майже кожне підприємство по виготовленню бруківки або тротуарної плитки застосовує свою технологію виготовлення, для прикладу, може відрізнятися варіант лиття або ж забарвлення. Однак кам’яна бруківка та плитка відносяться до високотехнологічних виробів. Вони без будь-яких складнощів можуть укладатися вручну, може також застосовуватися плітоукладочная машина. Істотно прискорює процес кладки використання шовообразователя. Багато хто вважає, що бруківка і тротуарна плитка — це однакові вироби, але це абсолютно невірно.

Бруківка — виріб невеликого розміру, що складається, головним чином, з породи. Форма бруківки може бути найрізноманітнішою: прямокутною, великої або відносно невеликого розміру http://granit-diabaz.com.ua/brukivka.html. Її часто можна побачити на бруківці, завдяки своєму натуральному походженням бруківка довго не втрачає форму і може прослужити дуже довго. Натуральний камінь для виготовлення бруківки піддається обробці, йому надають необхідну форму і розмір для зручності кладки.

Перед покупкою бруківки варто звернути увагу на її зовнішній вигляд, вона буде постійно на виду, прослужить довго, тому зовнішній вигляд відіграє тут більшу роль. Вона повинна залучати зовнішнім виглядом, природно вписуватися в обстановку. Прекрасно, якщо вона поєднується з бордюрами, лиштвами, огорожами, лавками, вуличним каміном і цокольній облицюванням.