Що таке колекторське агентство?

Колекторські агентства, які викуповують борги (First — party agencies).

Такі організації «купують» борги у інших організацій або фізичних осіб за допомогою укладення договору уступки права вимоги (стаття 388 Цивільного кодексу РФ) і в подальшому стягують їх з боржника. В такому випадку колекторське агентство, купуючи борг, «заміщає» попереднього кредитора, стаючи для боржника єдиним і безпосереднім новим кредитором.
• Колекторські агентства https://talion-plus.com.ua/, які не викуповують борги (Third-party agencies). В даному випадку співробітники колекторського агентства https://talion-plus.com.ua/ діють на підставі агентського договору або договору надання послуг, підписаного з кредитором. Вони представляють інтереси кредитора в усіх відношеннях з боржником або державними органами з питань, що стосуються виниклого боргу. При цьому зміни самого кредитора на колекторське агентство не відбувається.

Поширеною помилкою є те, що завдання будь-якого колекторського агентства складається у стягненні заборгованості без звернення до органів державної влади. Насправді, більшість колекторських агентств навпаки активно взаємодіють з судами (звертаючись з позовами про стягнення дебіторської заборгованості, беручи участь в судових засіданнях і т.д.), а також Федеральною службою судових-приставів Росії (представляючи приставам-виконавцям інформацію про боржника і що належить йому майно і т.д.).