Шланги ПВХ, поліуретанові, рукави

Шланги ПВХ і поліуретанові рукава широко застосовуються в харчовій, хімічній, деревообробній та інших галузях промисловості, на зварювальному обладнанні, на очисних системах.

Шланги ПВХ виготовляються з полівінілхлориду за стандартами ЄЕС. Поліуретанові рукава — з високоякісного прозорого поліуретану (ester), що відповідає стандарту FDA (для сухого абразиву).

Шланги ПВХ напірні шланги використовуються для подачі, транспортування і перекачування питної та промислової води, спирту, харчових продуктів, для абразивних речовин, для гарячої води і пари, що містять масла, зварювальних газів, кислотно-лужних середовищ.

Поліуретанові рукава використовуються для транспортування різних абразивних середовищ і газоподібних сполук. До них відносяться пил, сміття, тирса, стружка, випаровування різних масел, зварювальні гази.

Ми пропонуємо поливальні ПВХ шланги (неармовані і армовані), які, завдяки якості виготовлення, при тривалій експлуатації практично не змінюють своїх властивостей. ПВХ не схильний до розтріскування, гниття і розкладання, що дозволяє використовувати шланги для водопостачання на садовій ділянці і закопувати їх у землю. Поливальні шланги є зносостійкими і морозостійкими.