Система відеоспостереження на базі IP-відеокамер

Ми живемо в дуже непростий час. Одночасно з ростом рівня загроз, ростуть і вимоги, що пред’являються до систем безпеки і, зокрема, до відеоспостереження.

Системи відеоспостереження сьогодні використовуються практично повсюдно: залізничні та аеровокзали, метрополітен і великі супермаркети, житлові будинки і банки, музеї і сучасні офіси, тому системи відеонагляду купити можна через інтернет. Від ефективної роботи цих систем, залежать збереження людських життів та майна.
Системи відеоспостереження не тільки одна з найважливіших або затребуваних охоронних технологій, але також і одна з найбільш стрімко розвиваються. Відеоспостереження крокує в ногу з часом, використовуючи всі останні досягнення науки і техніки. З появою, так званої, відео аналітики можливості сучасного відеоспостереження стали практично безмежними. Особливо, якщо врахувати їх ступінь інтегрованості в глобальні системи безпеки.

Відеоспостереження як частина системи безпеки вирішує вкрай важливі завдання, такі як: протидія зростанню злочинності, попередження різного роду незапланованих і надзвичайних ситуацій, збір (і обробка) інформації надзвичайної важливості, повноцінний захист об’єктів.

Відеоспостереження встановлюють в системах з визначення автомобільних номерів, підрахунку відвідувачів, розпізнаванню осіб. Більш того, сучасні системи мають можливості аналізу людської поведінки

«ДВК» пропонує своїм покупцям тільки перевірене обладнання відеоспостереження від провідних російських і зарубіжних виробників.