СТТ 2017 — 18-а Міжнародна виставка «Будівельна техніка і технології»

Для багатьох компаній виставка стала традиційним місцем презентації нової техніки.

Виставка «Будівельна техніка і технології» проводиться щорічно, починаючи з 2000 року. За цей час захід встигло стати лідером галузі і заручитися підтримкою державних і громадських організацій, провідних профільних ЗМІ, російських і зарубіжних асоціацій виробників будівельної техніки. Ці та багато інших корисних новини читайте на сайті spokki.net

На сьогоднішній день площа виставки становить понад 130 000 м2, а кількість учасників перевищує 1000 компаній. Провідні виробники і постачальники будівельної галузі представляють тут свої новітні розробки і найактуальніші технологічні рішення. СТТ — це місце зустрічі десятків тисяч фахівців з усього світу.

17-а Міжнародна спеціалізована виставка «Будівельна техніка і Технології / СТТ’2016» за організаційної підтримки Мессе Мюнхен, Німеччина вийшла на новий рівень. За п’ять днів роботи захід відвідало понад 21000 фахівців з 59 країн. Виставка зібрала 524 компанії з Росії та 25 країн СНД і далекого зарубіжжя.

За 16 років проведення виставка «Будівельна техніка і технології» — стала 5 в світі серед щорічних виставок будівельної техніки та обладнання.

Починаючи з 2010 року, згідно з контрактом, підписаним між компанією МЕДІА ГЛОБ і Асоціацією виробників обладнання (АЕМ), виставка СТТ включила в свою експозицію експонентів виставки CONEXPO. Нагадаємо, що АЕМ є організатором виставки CONEXPO-CON / AGG в Лас Вегасі.

В кінці 2009 року компанія МЕДІА ГЛОБ уклала дуже важливий договір про співпрацю з об’єднанням європейських виробників обладнання — Сесе. СТТ стала єдиною виставкою на території Росії і країн СНД, підтримувана цим об’єднанням. Сесе рекомендувала всім своїм членам брати участь в СТТ для підвищення продажів будівельної техніки.
За своїми масштабами СТТ міцно тримає місце лідера серед аналогічних виставок Росії і одне з перших в світі.