Укладання тротуарної плитки

Укладання бруківки, мощення тротуарною плиткою в місті стала користуватися величезним попитом в останні роки через доступність послуги. Укладання будь бруківки (плитки) — це мощення або настилання на підготовлену поверхню тротуарної бруківки, натурального каменю. Застосовується укладання тротуарної бруківки, плитки на парковці, доріжці тротуарі, вимощення навколо будівлі, приватного або заміського будинку, у дворі, пішохідній зоні, на дачі, прилеглої або приватній території, в приміщенні, на складі, складському комплексі.

Є варіанти: укладання бруківки львів на бетонну основу або ж на пісок з щебенем — тут основа складається з щебінки і піску. При виборі фундаменту під мощення виходите з навантаження на покриття. Якщо це місце під машину, проїзд або в’їзд біля будинку, стоянка, то тут знадобиться укладання тротуарної плитки на бетонну основу для надійності покриття і уникнення деформації і провалу. А якщо це зона відпочинку, доріжки або тротуари, то можна зробити підставу з піску і щебеню — така основа коштує недорого.

Якщо немає досвіду укладання бруківки (тротуарної плитки) своїми руками, то для цього краще звернутися в організації, фірми або знайти бригаду приватних робітників. Наша компанія пропонує якісну послугу — укладання бруківки під ключ за доступною ціною за м2. Наші робочі грамотно виконають всі побажання замовника. Будь-які варіанти роботи з укладання бруківки та тротуарної плитки повинні виконуватися тільки за технологією, з використанням якісного матеріалу, сухої суміші або бетону, а також піску і щебеню. Бруківка може бути використана будь-якої форми і види за бажанням, наприклад клінкерна, гранітна, підвищеної міцності.