Виконання бажань по фен-шуй: як правильно скласти карту бажань

Кожна людина в житті чогось бажає. І в позитивному мисленні вважається, що будь-яке бажання може бути виконано. Однак ментальне тіло людини не завжди настільки чисте, щоб бажання виконувалися миттєво, і Всесвіту потрібен час для підготовки і здійснення бажаного. Крім цього людині властиво змінювати свої бажання і, не втіливши в життя одну свою мрію, людина може думати вже зовсім про інше. Саме тому такі бажання, а іноді і безладні потоки думок, коли мрієш сьогодні про одне, завтра про інше, а післязавтра про третій, не збуваються.

Так що ж робити, якщо хочеться, щоб бажання все-таки виконувалися. Одним з варіантів виконання і втілення в життя своїх мрій є карта бажань http://www.karta-sokrovish.by/.

Для чого потрібна карта бажань?

Якщо ви захоплюєтеся фен-шуй, позитивним мисленням або езотерикою, то знаєте про силу впливу різних енергій на все, що нас оточує. Карта бажань — одна з технік по виконанню бажань, яка широко використовується не тільки в фен-шуй, але і в психології.

Чарівна дія карти бажань пояснюється тим, що спочатку при її складанні, а потім при щоденній візуалізації ваших бажань з карти, ви притягує необхідну енергію для їх здійснення, тим самим наближаючи момент виконання задуманого.

Як правильно зробити карту бажань по фен-шуй

Отже, для того, щоб правильно скласти карту бажань, необхідно спочатку визначитися з самими бажаннями і коректно сформулювати їх. Зараз мова піде про традиційну карті бажань фен-шуй, в якій ватман або аркуш паперу необхідно розділити на дев’ять секторів ба-гуа, що визначають найбільш важливі аспекти в житті будь-якого человека.Карта бажань по фен-шуй

У центрі завжди розміщується ваша фотографія, на якій ви здорові і щасливі. Це принципово важливо, тому що центр — це сектор здоров’я і тут потрібна енергія щастя, бадьорості і здоров’я. Також сюди можна вклеїти чиюсь роздруковану фотографію або картинку з журналу з вашої приклеєною головою, якщо ви хочете схуднути або якось змінити зовнішність.

Над сектором здоров’я розташовується сектор слави. Якщо ви хочете прославитися або якось реалізуватися в творчості — цей сектор для вас. Ви можете уявити себе на червоній килимовій доріжці в Голлівуді або зобразити себе при отриманні бажаної нагороди. Додатково можна наклеїти зображення павиних пір’я або предмета, який прагне вгору — вони символізують успіх і вважаються талісманами сектора слави.

Верхній лівий кут — це сектор багатства. Тут можна описувати всі матеріальні мрії: будинок, квартиру, машину, фінансове благополуччя і матеріальні цінності. Можливо, ви захочете описати тут і свій заробіток. Можна і потрібно клеїти фотографії грошей, туго набитих гаманців, а також все те, що у вас асоціюється з грошима і добробутом.

У верхньому правому куті знаходиться сектор любові і шлюбу. Якщо ви щасливі в любові, то наклеївши тут вашу спільну фотографію, тільки зміцните відносини з коханою людиною. Тим, хто ще не знайшов свою любов, але пристрасно цього бажає можна помістити на карті бажань в даному секторі фотографію щасливої ​​пари (також можна приклеїти або за допомогою програми Photoshop зробити на фотографії своє обличчя). Крім цього можна описати в секторі особисті якості майбутньої половинки. Символами сектора є парні предмети і червоний колір.

Зліва від сектора здоров’я розташовується сектор сім’ї. В даному секторі ви можете розмістити зображення щасливої ​​родини: на природі, за столом, в загальному, ідеальне з вашої точки зору. Також тут можна наклеїти фотографії батьків і улюблених родичів і побажати їм здоров’я і щастя.

Праворуч від сектора здоров’я знаходиться сектор дітей та творчості. Якщо ви хочете мати дітей, оформите сектор зображеннями немовлят. Якщо у вас вже є діти, наклейте сюди їх фотографії з побажаннями здоров’я і благополуччя. Також даний сектор відповідає за творчу складову. Ваше оголошення тут зображення вашого хобі або все, що асоціюється з реалізацією творчого потенціалу.

Нижній лівий кут на карті бажань — це сектор мудрості і знань. Все, що стосується отримання нових знань, успіху в навчанні, інтелекту, освоєння будь-яких навичок, відноситься до зони мудрості і знань. Якщо ви хочете, наприклад, вступити до закордонного університету, то розташуйте в цьому секторі картинку із зображенням будівлі університету, диплома, який видається після закінчення навчання і т.д.

У нижньому правому куті знаходиться сектор помічників та подорожей. У цьому секторі ви можете наклеїти божественні символи: ангелів, Бога, або портрети відомих або шановних вами авторитетних людей, які, як ви вважаєте, чи можуть бути прикладом для вас. Також сюди можна помістити зображення місць і країн, де ви мрієте побувати.

Між сектором мудрості і знань і сектором помічників і подорожей знаходиться сектор кар’єри. У даній зоні можна записувати бажання стосовно професійної кар’єри, просування по кар’єрних сходах, зміни професії, а також бажання, пов’язані зі створенням, придбання або розвитку власного бізнесу.

Карта бажань по фен-шуй: основні правила

Використовуйте зображення, фотографії і картинки, які вам подобаються, викликають приємні емоції — це важливе правило в фен-шуй для залучення позитивних вібрацій та енергії.
Перш ніж робити карту бажань, визначитеся зі сприятливою датою для цього — найкраще складати карту бажань на зростаючу місяць, щоб бажання збувалися швидше, а добробут тільки збільшувалася.
Складайте бажання в теперішньому часі і від свого імені. Наприклад, «Я їду відпочивати на Мальдіви» або «Я бачу своїх дітей здоровими і щасливими». По можливості намагайтеся конкретизувати ваше бажання. Тобто, якщо ви загадуєте придбати машину, опишіть її марку і колір. Як правильно загадувати бажання можна прочитати тут.
Можете підкріпити свої бажання короткими життєстверджуючими фразами — афірмації, від них шкоди точно не буде.
Зберігайте вашу карту бажань в спальні. Добре, якщо прокидаючись і засинаючи, ви будете бачити її. Карту бажань краще берегти від сторонніх і цікавих очей, довіряючи тільки найближчим. Іноді навіть родичі не здатні зрозуміти захоплення такими речами. А енергія — справа тонка, і гострі зауваження, а вже тим більше негативні вібрації можуть вплинути на швидкість виконання бажань.
Активація та візуалізація карти бажань

Карта бажань по фен-шуйАктівіровать карту можна за допомогою одного цікавого способу: спеціально для цього на вашу карту напишіть найпростіше легковиполнімое бажання. Наприклад, в секторі багатства напишіть маленьку заміточка: «Я йду в магазин і купую смачне морозиво». Після складання карти бажань сходіть в магазин і купіть морозиво. Таким чином ви активуєте карту і запустіть ланцюжок виконання бажань.

До речі, після того, як бажання збулося, необхідно подякувати вищі сили. Можна також у відповідному місці на карті під бажанням написати подяку за виконання.

Корисно візуалізувати свої бажання. Причому не потрібно робити цього годинами, якщо не хочете, досить кілька хвилин вранці і ввечері. Уявляйте свої емоції, відчуття від виконання бажання, але не потрібно постійно зациклюватися на чомусь одному. Іноді корисно «відпускати» на час свої бажання.

Карта бажань — чудова техніка по виконанню бажань. Проявіть свою фантазію і творчу натуру, коли будете її складати. Багато, хто використовував карту бажань, кажуть про дивовижну силу цієї практики. Спробуйте на собі і ви. Гарного вам фен-шуй!