Він і вона — іграшки для пар фалоімітатор

Необачно думати, що секс протягом багатьох років спільного життя залишається таким же пристрасним і бажаним. У реальності відбувається приблизно так: виробляється певний сценарій, дії партнера стають звичними і вже не приносять задоволення фалоімітатор.

Але чи влаштовує вас такий стан речей?

Щоб відродити інтимні стосунки з партнером, розпалити новий багаття пристрасті, навчитися отримувати і дарувати більше задоволення, створили секс іграшки для пари.

Знаєте, що сексологи рекомендують парам, які скаржаться на прісний секс? В першу чергу — забути про ліжка і задёрнутих шторах. Поверніть сексу спонтанність, займайтеся ним в несподіваних місцях і використовуйте іграшки, на які раніше навіть дивитися боялися. Анальні пробки і намиста, насадки на член, скляні іграшки — і це лише початок списку девайсів, які можна використовувати спільно.
Інтим іграшки для двох славляться вібраторами, призначеними для використання в парі. Стильний, компактний і дуже потужний девайс підходить для застосування під час статевого акту. Вперше цю дивину представила компанія We Vibe. Знаменитий вібратор або фалоімітатор може здійснювати кліторальних-вагінальне вплив партнерці, при цьому, поширювати вібрацію і на партнера. Уявляєте, наскільки сильними будуть ваші відчуття? Це реальний шанс досягти піку задоволення одночасно!

Тепер уявімо, що жінці не вистачає тих відчуттів, які вона відчуває при любовному контакті? Подаруйте її анальну пробку або анальну ланцюжок — це маленькі іграшки, які під час сексу зможуть підсилити відчуття партнерки. Крім цього, партнер зможе насолодитися неймовірною вузькістю піхви — подаруйте йому відчуття того, що він займається сексом з незайманою. Нехай це буде ваш перший стимулятор для двох!

Ваш чоловік не славиться забігами на довгі дистанції? Використовуйте в вашому сексі ерекціонние кільця і ​​насадки. Миттєво збільшити маленький і тонкий член, продовжити ерекцію і посилити відчуття шляхом вібраційного впливу на клітор — іграшки хоч і маленькі, але можуть виконувати дуже значимі для обох партнерів функції.

Секс іграшки для двох користуються успіхом і серед нетрадиційних пар. Наприклад, страпон — чудова іграшка, яку регулярно використовують лесбіянки. Якщо ви хочете приміряти на себе роль чоловіка і доставити своєму партнеру задоволення анально, такий девайс також підійде.

Кулаки для фістінга і величезні дилдо, металеві стимулятори, які проводять струм і затискачі на соски — все це іграшки для тих, хто прагне чогось зовсім незвичайного або отримує задоволення тільки від сильного впливу.

Вибирайте те, що до душі вам і вашому партнерові. А вже стандарт це чи ні — залиште ці роздуми іншим!