Вирішивши купити квартиру в новобудові

Вирішивши купити квартиру в новобудові, людина повинна врахувати безліч нюансів: юридичний статус житла, форма договору, розташування майбутнього будинку, інфраструктура житлового комплексу, поверх і планування обраного об’єкта і багато іншого.

Кожен покупець має певний бюджетом, тому, в першу чергу, квартира в новобудові повинна відповідати наявним у розпорядженні фінансів. Далі фахівці рекомендують дотримуватися певного алгоритму.

Сьогодні на ринку новобудови львів все ще переважають проекти з чорновою обробкою, в яких квартири передаються власникам без оздоблення стін і ремонту. Це дозволяє придумати власний дизайн, але ремонт коштує не дешево, та й терміни заселення зсуваються. Тому все більшою популярністю користуються квартири з оздобленням від забудовника. Наприклад, в столиці частка таких об’єктів складає приблизно 16%. Дизайн буде не унікальним, зате ремонт від девелопера обійдеться на 20-30% дешевше, і відсвяткувати новосілля можна буде відразу послід введення будинку в експлуатацію. Нерідко зустрічається і проміжний варіант: предчістовая обробка або «white box» (від англійського — «біла коробка»). В даному випадку забудовник зводить міжкімнатні перегородки, розводить комунікації по квартирі, вирівнює стіни, проводить підготовку статі. Покупцеві залишається зробити косметичний ремонт.