Як вибрати інтернет провайдера

Щоб користувачі могли оцінювати постачальників інтернет-послуг за якістю їх роботи, ми створили рейтинг провайдерів. Він формується на основі відгуків споживачів послуг. З його допомогою можна дізнатися, як оператори зв’язку підключають нових користувачів, чи працює служба технічної підтримки, сповільнюється чи швидкість передачі даних з вини провайдера.

Але рейтинг краще використовувати як додаткове джерело інформації про операторів укртелеком інтернет. Він не може допомогти однозначно визначити, до якого провайдеру краще підключитися. Причин кілька:

Різні завдання. Користувач, який залишив відгук, міг підключати інтернет для роботи цілого офісу, і йому не вистачило швидкості для організації безлічі паралельних відеоконференцій. Вам же доступ в мережу може бути потрібен для перевірки пошти, новин, соцмереж, і аналогічна швидкість вас цілком влаштує.
Невідповідний спосіб підключення. Провідний інтернет доступний не скрізь. Якщо топ рейтингу складається з операторів, що включають по телефонних лініях або оптоволокну, назви їх компаній не допоможуть знайти кращий супутниковий інтернет.
Незручний тариф. Чим вище швидкість, тим дорожче тариф. Абонент може бути задоволений підключенням до дорогого тарифу, але при виборі більш дешевого, помітить западання швидкості.
Інший регіон. Оператор з топа рейтингу може не надавати послуги в вашому місті чи не працювати з конкретним будинком.