Лазерна епіляція — все, що потрібно знати про цей метод

Все більше жінок і чоловіків використовують лазерну епіляцію. Це ефективний метод для остаточного позбавлення від небажаного волосся з різних областей тіла. Всього кілька процедур достатньо, щоб волосся зникли з поверхні шкіри. Дізнайтеся, що таке лазерна епіляція і хто може її використовувати?

лазерна епіляція у Львові є одним з найбільш часто вживаних методів естетичної медицини. І жінки, і чоловіки вирішують назавжди видалити небажане волосся. Лазерна епіляція вважається ефективним і безпечним методом. Існує невеликий відсоток ускладнень, які в основному виникають через неправильно виконаної операції.

Тіло депілірованних протягом століть. Це не винахід сучасності, як кажуть деякі. Уже в стародавньому Єгипті використовувалася депіляція пастою з меду і масла. Епіляція подібним способом століттями використовувалася в арабських країнах, звідки походить цукрова паста, яка в даний час популярна. Крім того, стародавні римляни позбувалися волосся, брея шкіру гострим інструментом і вищипуючи їх плоскогубцями, схожими на сучасні пінцети. Брак волосся тоді вважалася ознакою приналежності до вищого класу.

У 18 столітті для гоління використовувалися пензлик і бритва, пізніше були створені перші бритви для видалення волосся. У 1940-х роках в продажу з’явився перший електричний епілятор, а в 1960-х жінки вже могли купувати воскові смужки для депіляції. Всі ці роки видалення волосся було питанням приналежності до субкультури або певної соціальної групи. Не всі жінки вибрали епіляцію, яка не завжди була широко поширена.

В даний час багато чоловіків і жінки не можуть собі уявити функціонування без регулярного гоління і вичісування волосся. Однак короткострокові методи видалення волосся мають багато недоліків: шкіра часто роздратована, відзначена червоними крапками, свербіж. Багато людей також спостерігають врослі волосся під шкірою, які через деякий час виявляються в непривабливому міхурі, заповненому гноєм. Не дивно, що можливість перманентного видалення волосся користується такою популярністю. Багато людей позбуваються комплексів, пов’язаних з надмірними волоссям або непривабливим видом шкіри після гоління.