Журнальні столики для невеликих віталень

Скляні столи настільки універсальні, що підходять як для сучасних, так і класичних віталень, особливо невеликих кімнат. Це не дивно з огляду на всі переваги, які вони пропонують! Створюючи глибину, вони створюють відчуття простору та допомагають зробити кімнату світлішою.

Прямокутні столи журнальні також є гарною ідеєю для вузьких витягнутих віталень, щоб вони гармоніювали з кімнатою. Але якщо вам потрібний журнальний столик, який завжди буде правильним вибором, вибирайте круглий журнальний столик.

Ви максимально використовуєте простір, використовуючи всю поверхню стільниці, не залишаючи зайвих кутів. І ми подбали про те, щоб кожен міг знайти щось для себе в нашій колекції Lotus, яка пропонує три різні варіанти обробки. Який із них для вас?

Якщо вам потрібне місце для зберігання книг, журналів або планшетів, пошукайте журнальний столик з полицею, де можна тримати речі в порядку, не займаючи зайвого місця. Це ідеальне рішення, щоб на стінах не було полиць, завдяки чому кімната здається більшою.

У нашому журнальному столику Palmia є все і більше. Ексклюзивний дизайн із міцного масиву дерева манго є частиною цілої колекції, яку можна комбінувати та поєднувати для прикраси всієї вітальні.